realizacje

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

www.festiwaldobregopiwa.pl

Klient: Centrum Kultury „Zamek”

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to obecnie największa w Polsce i jedna z największych w Europie impreza promująca oryginalne i niepowtarzalne piwa z małych oraz średnich browarów polskich i zagranicznych.

Mon-Tech

mon-tech.pl

Klient: Mon-Tech

Mon-Tech to firma ukierunkowana na klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań, usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne oraz partnera w rozwiązywaniu bieżących problemów…

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

starakopalnia.pl

Klient: Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa atrakcja turystyki poprzemysłowej w Polsce, mieszcząca się na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego „Julia („Thorez”).

Restauracja Lwia Brama²

restauracjalwiabrama.pl

Klient: Restauracja Lwia Brama²

Lwia Brama² to jedyna restauracja znajdująca się w najstarszej części Wrocławia, Ostrowie Tumskim. O jej wyjątkowym charakterze nie świadczy bajkowa lokalizacja, lecz niesamowita kuchnia w wydaniu utytułowanego Damiana Bildźia.

Stowarzyszenie PAKT

www.stowarzyszeniepakt.pl

Klient: Stowarzyszenie PAKT

Stowarzyszenie ma swoją siedzibę we Wrocławiu, ale działania kieruje zarówno do lokalnych, jak i ogólnopolskich oraz międzynarodowych odbiorców. Nadrzędną ideą Stowarzyszenia jest promocja miasta jako przestrzeni interakcji z kulturą i sztuką oraz aktywne działanie  na rzecz edukacji kulturalnej.

Kto widział… Modernizm

www.ktowidzialmodernizm.pl

Klient: Stowarzyszenie PAKT

Co to jest miasto i co doprowadza do jego powstania? Czym średniowieczne grody różnią się od miast renesansowych czy nowoczesnych miast modernistycznych i co oznacza hasło modernistów: „Słońce, przestrzeń, zieleń”? Na te i inne pytania będziemy się starali odpowiedzieć razem z Wami – najmłodszymi mieszkańcami Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Stajnia Celinów

www.stajniacelinow.pl

Klient: Stajnia Celinów

„Stajnia Celinów” znajduje w małej wiosce Celinów koło Warszawy, w bezpośrednio przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Od granicy Warszawy dzieli nas tylko 25 km, czyli niecałe pół godziny jazdy samochodem, a krajobraz za oknem zupełnie się zmienia.

Romarising

www.romarising.org

Klient: Fundacja Integracji Społecznej „PROM”

Wiele osób pokazywało nam album z czarno – białymi, portretowymi fotografiami czeskich Romów […] Natomiast album był jakby z innego miejsca i czasu. Romowie w tej książce byli ludźmi sukcesu: prawnicy, lekarze, pracownicy akademiccy, nauczyciele, biznesmeni, studenci… Każda fotografia uzupełniona krótkim „wywiadem” tworzyła niezwykłą całość.

Wroclove Design

www.wroclovedesign.pl

Klient: Grupa Kreatywni

FOR SALE: DESIGN, hasło przyświecające III edycji Wroclove Design stanie się pretekstem do zastanowienia się nad znaczeniem designu we współczesnym modelu funkcjonowania świata, świata na sprzedaż. W którym miejscu na osi z dwoma krańcowymi punktami: produkt masowy i dzieło sztuki, umieścić DESIGN?

CRZ Krzywy Komin

www.krzywykomin.pl

Klient: Grupa Kreatywni

Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” położone jest zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się na podwórku przy ulicy Dubois 33-35a – w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku w samym sercu wrocławskiego Nadodrza.

Fresh Design

www.freshdesign.edu.pl

Klient: Fundacja Open Mind

Projekt jest okazją do analizy przestrzeni człowieka z punktu widzenia młodych obywateli Europy. Wzbogaca także europejską dyskusję na temat jakości życia, odpowiedzialnego kształtowania przestrzeni człowieka w oparciu o wspólne uwarunkowania historyczno-kulturowe.

Dzikijeż

www.dzikijez.pl

Klient: Dzikijeż media group

Dzikijeż media group to wrocławska firma specjalizująca się w produkcji filmów 360, wizualiacji 360 i ich prezentacji podczas targów, na stronach internetowych a także w formie aplikacji. Nasze usługi charakteryzuje kompleksowe podejście w trakcie realizacji projektu.

Pracuj w Unii

www.pracujwunii.pl

Klient: Pracuj w Unii Sp. z o.o.

PRACUJ W UNII to innowacyjna płaszczyzna współpracy dla wielu grup zainteresowanych tematyką pracy w Polsce oraz za granicą. Tworzona przez grono specjalistów od lat działających w branży pracy w Unii Europejskiej wyznacza nowe standardy na unijnym rynku pracy oraz wdraża skuteczne metody w międzynarodowej rekrutacji.

Wyższa Szkoła Prawa

www.prawowroclaw.edu.pl

Klient: Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej

Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej jest placówką kształcenia niepublicznego. Uczelnia powstała w oparciu o dotychczasową działalność Wydziału Zamiejscowego we Wrocławiu Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej i działa w oparciu o zdobyte dotychczas doświadczenie oraz o wieloletnią tradycję, jaką wnosi Uczelnia Założycielska.

Kultura dla Seniora

www.kulturadlaseniora.pl

Klient: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe

Już od początku czerwca działa strona KulturaDlaSeniora.pl, która jest internetową wersją informatora. Przejrzysty, logiczny i nowoczesny wygląd strony ma pomagać dowiedzieć się o wydarzeniach kulturalnych we Wrocławiu w dniu bieżącym. Natomiast dzięki zamieszczonemu na stronie kalendarium możemy się dowiedzieć co będzie się działo w interesującym nas dniu w miesiącu.